KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podpisanie umów na dofinansowanie operacji

6 czerwca 2017 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie Burmistrz Reszla Pan Marek Janiszewski wraz ze Skarbnikiem Gminy Reszel Panią Julitą Paprocką podpisali umowę na dofinansowanie operacji pt.: ‘Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy” na kwotę 114.721,00 zł.

Urząd Marszałkowski reprezentowali Marszałek Województwa Pan Gustaw Marek Brzezin oraz Członek Zarządu Pani Sylwia Jaskólska. W ramach inwestycji planowane jest utworzenie miejsca spotkań mieszkańców Sołectwa Mnichowo. Miejsce to będzie miało charakter zarówno kulturalny jak i sportowy. Wniosek o dofinansowanie to owoc współpracy Gminy Reszel z Lokalną Grupą Działania BARCJA.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje