KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podpisanie umowy na realizację zadania w zakresie popularyzacji muzyki poważnej

W poniedziałek, 26 czerwca 2017 roku, w Urzędzie Gminy w Reszlu, Burmistrz Reszla Pan Marek Janiszewski wraz ze Skarbnikiem Gminy Reszel, Panią Julitą Paprocką, podpisali umowę na realizację zadania dotowanego przez Gminę Reszel w zakresie popularyzacji muzyki poważnej.

Umowa została podpisana z Domem Zakonnym Towarzystwa Jezusowego reprezentowanym przez Ojca Aleksandra Jacyniaka, opiewa na kwotę 5 000,00 zł.

Kilka dni wcześniej podpisano także umowę na druk książki „ Reszel 1337 – 2017” autorstwa Profesora Tadeusza Rawy. Książka będzie wydana z okazji 680. rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje