KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konsultacje Społeczne - Spotkanie

Związek Gmin „Barcja" wraz z partnerami projektu Gminą Reszel i Gminą Korsze zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu Strategia rozwoju turystyki Kętrzyńskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Celem konsultacji jest zebranie opinii i uwag na temat przyjętych zapisów. Uwagi do dokumentu należy zgłaszać do dnia 29.04.2015r. Aby zgłosić uwagi i przedstawić opinie na temat projektu Strategii, prosimy pobrać i wypełnić zamieszczony poniżej formularz zgłaszania uwag.


Wypełniony formularz w formacie „.docx" prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Informujemy jednocześnie, iż w dniu 20.04.2015, w Ratuszu Miejskim w Kętrzynie, o godzinie 12 odbędzie się spotkanie konsultacyjne, na którym zostaną zaprezentowane główne założenia dokumentu. Spotkanie będzie okazją do szerszego przedyskutowania zapisów Strategii.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w procesie konsultacji. Państwa udział podniesie jakość wypracowywanego dokumentu i przyczyni się do dynamicznego rozwoju naszego regionu w obszarze turystyki.

Do pobrania: : 1) docxFormularz zgłaszania uwag  2) pdfStrategia Rozwoju Turystyki

Godzina

Program

12:00 – 12:30

Rejestracja uczestników

12:30 – 13:00

Przedstawienie głównych założeń dokumentu Strategii

13:00 – 13:15

Przerwa kawowa

13:15 – 13:55

Zgłaszanie uwag

13:55 – 15:00

Podsumowanie spotkania

Dodatkowe informacje