KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejna reprezentantka Reszla zarysowała swój udział w Kryształowej Nucie.

Karolina Michalak reprezentowała Reszel na XI Ogólnopolskim Przeglądzie „Kryształowa Nuta” w Lidzbarku Warmińskim. Z całej Polski zakwalifikowali się najlepsi wokaliści znani już z różnych programów telewizyjnych ,śpiewający od lat a nawet występujący w różnych teatrach muzycznych.

Poziom był więc wysoki. Do finału zakwalifikowano 36 wykonawców. W takim to towarzystwie znalazła się młodziutka reszelanka a wiek uczestników to 16-35 lat i wszyscy śpiewali w jednej kategorii.

 


Karolina pięknie sobie poradziła na scenie,wprawdzie nie zdobyła miejsca ale wielkie doświadczenie i ogromną satysfakcję wzięcia udziału w tym przeglądzie .Gwiazdą wieczoru był zespół LOKA .Karolina przywiozła ze sobą ogromne wrażenia, które na długo pozostaną w Niej.

Młodej wokalistce życzymy sukcesów o które niebawem pewnie sięgnie.

 @Autor: Beata Kilanowska

 @Foto:Aleksandra Bogdanowicz

Dodatkowe informacje