KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mistrz Polski w zapasach gościem Burmistrza Reszla.

We wtorkowe przedpołudnie 21 listopada 2017 roku, gościliśmy w Urzędzie Gminy w Reszlu Mistrza Polski Młodzików w zapasach Konrada Łazarczyka wraz z rodzicami. Konrad jest mieszkańcem naszej gminy oraz uczniem reszelskiej szkoły. Swoją karierę rozpoczął w 2015 roku w sekcji zapaśniczej w Biedaszkach. Obecnie jest wychowankiem klubu Orzeł Karolewo.

W swoje karierze sportowej osiągał wysokie rezultaty na różnych szczeblach, w tym roku zdobył tytuł Mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym (kategoria 73 kg). Zawody odbyły się w pierwszy weekend listopada w Brzegu Dolnym.W czasie spotkania Burmistrz Reszla Marek Janiszewski pogratulował Mistrzowi oraz jego rodzicom wysokich osiągnięć sportowych i życzył dalszych sukcesów sportowych na arenie międzynarodowej.  Młody sportowiec otrzymał nagrodę pieniężną, a rodzice pamiątkową statuetkę. 

Życzymy kolejnych sukcesów. 

 

Dodatkowe informacje