KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plan Działań Polskiej Krajowej Sieci Cittaslow na 2013 rok

1. Wybór opiekunów dla nowych kandydatów do sieci Cittaslow – Barczewo, Dobre Miasto.
2. Imprezy krajowe Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow w roku 2013:
a. Udział w targach turystycznych XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku „LATO“  w Warszawie, 19 -21 kwietnia 2013 (wyjazd 18-21.04.2013)
b. Warsztaty dla pretendentów do sieci Cittaslow w Rynie 25 - 26 kwietnia 2013 r.
c. Festiwal Cittaslow w Olsztynku 16 – 19. 05. 2013

Czytaj więcej...

Relacja z Targów Lato 2013

W dniach 19-21 kwietnia 2013 roku odbyły się  XVII Międzynarodowe Targi Turystyki i Wypoczynku „LATO 2013” w Warszawie. Swoje stoisko wystawiła Gmina Reszel, na którym oferowano odwiedzającym Targi materiały promocyjne naszej gminy, przedsiębiorstw z branży turystycznej (Hotel Zamek, Taurus Pensjonat „U Renaty”  i gospodarstw agroturystycznych (Dwór Barocco z Worpławek i Agroturystyka B Komar z Legin) z terenu naszej gminy.

Czytaj więcej...

Festiwal Cittaslow 2013 w Olsztynku

Już 18 maja na Warmii i Mazurach po raz czwarty odbędzie się Festiwal Cittaslow. Po Reszlu, Lidzbarku Warmińskim i Nowym Mieście Lubawskim, gospodarzem tego wydarzenia będzie Olsztynek.
To urokliwe miasteczko, obok Rynu i Lubawy jest kolejnym miastem, które w 2012 roku powiększyło sieć polskich miasteczek Cittaslow. Podczas posiedzenia Komitetu Koordynującego Międzynarodowego Stowarzyszenia Cittaslow w Kristinestad  w Finlandii, 13 kwietnia 2013, formalnie do Stowarzyszenia przystąpiła Gołdap. Festiwal Cittaslow będzie zatem doskonałą okazją do zaprezentowania rosnącego  z roku na rok potencjału Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow, która zrzesza dziewięć miejscowości z terenu Województwa Warmińsko-Mazurskiego: Biskupiec, Bisztynek, Gołdap, Lidzbark Warmiński, Lubawę, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztynek, Reszel i Ryn oraz jedno miasto z Wielkopolski: Murowaną Goślinę. 

Czytaj więcej...

Relacja z warsztatów dla pretendentów w Rynie


W dniach 25-26 kwietnia 2013 r. w Rynie ( w Cittaslow od 2012 roku) odbyły się warsztaty dla pretendentów do sieci Cittaslow organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Czytaj więcej...

Relacja z IV Festiwalu Cittaslow.

W dniach 17-18 maja br. w Olsztynku ( w Cittaslow od 2012 roku) miały miejsce następujące wydarzenia:
1. W dniu 17 maja 2013 r. w Ratuszu w Olsztynku odbyło się Krajowe Zebranie Członków Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow z udziałem Międzynarodowych Władz Stowarzyszenia i gości zagranicznych: Pier Giorgio Olivetiego - Sekretarza Generalnego Cittaslow International, Andrei Mearns – Wiceprzewodniczącej Cittaslow International oraz dziennikarzy flamandzkich.

Czytaj więcej...

Relacja ze Święta Cittaslow

Niedziela Cittaslow

W dniu 29 września 2013 roku , Reszel po raz czwarty świętował „Niedzielę Cittaslow”. To  międzynarodowe wydarzenie w celu promocji "pojęcia" i "projektów", które stanowią rzeczywistość i ideę bycia Cittaslow. Prezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia Cittaslow - Pan Gian Luca Marconi, ustanowił w tym celu światowy dzień Cittaslow, tzw. Cittaslow Sunday.

Czytaj więcej...

Harmonogram działań Cittaslow na 2014 rok

2014 r.

Harmonogram działań Cittaslow

6-7 marca

1. WARSZTATY DLA PRETENDENTÓW W LUBAWIE

28-30 marca

2. MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYKI GLOB W KATOWICACH

24-25 maja

3. FESTIWAL MIAST CITTASLOW W RYNIE

17-22 czerwca

4 .ZGROMADZENIE OGÓLNE MIĘDZYNARODOWEGO STOWARZYSZENIA CITTASLOW – HOLANDIA

Festiwal Cittaslow w Rynie

fot. Organizatorzy

Po raz piąty odbył się Festiwal Miast Sieci Cittaslow Polska. Tym razem w Rynie. Festiwal rozpoczęło spotkanie wszystkich 15 miast członkowskich przynależących do sieci. Reszel reprezentował Burmistrz Pan Marek Janiszewski. Najważniejszym punktem obrad był temat strategii rozwoju społeczno-gospodarczego miast Cittaslow.

Czytaj więcej...

W Murowanej Goślinie mieszkańcy miasteczek Cittaslow mają taniej!!!

fot. OrganizatorzyNa spotkaniach Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow mówiło się o tym od dawna… padały pomysły stworzenia paszportu Cittaslow, lub pakietu zniżek dla mieszkańców miast członkowskich.
Udało się!!! W Murowanej Goślinie już jakiś czas temu udało się podpisać pierwsze porozumienie, na mocy którego mieszkańcy miast członkowskich Cittaslow mogą korzystać ze zniżek w naszym mieście.

Czytaj więcej...

Festiwal Cittaslow 2015 w Gołdapi – prezentacja Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow

Już 9 maja na Warmii i Mazurach odbędzie się szósta edycja Festiwalu Cittaslow. Po Reszlu, Lidzbarku Warmińskim, Nowym Mieście Lubawskim, Olsztynku i Rynie, gospodarzem tego wydarzenia będzie Gołdap.

To urokliwe miasteczko powiększyło polską sieć Cittaslow w 2013 roku.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje