KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Festiwal Cittaslow w Kaletach

W dniach 19-20 maja br. w Kaletach odbyła się VIII edycja Festiwalu Cittaslow.

Organizatorzy z Burmistrzem Kalet Klaudiuszem Kandzią na czele stanęli na wysokości zadania i zapewnili uczestnikom wspaniałe warunki do prezentowania walorów swoich miast i wspaniałej zabawy. Główną ideą Festiwalu jest ukazanie piękna miasteczek zrzeszonych w Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow.

Walory naszego miasteczka prezentowali pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Reszlu Karolina Breziuk, Daniel Lewiński, Karol Światłowski wraz z Burmistrzem Markiem Janiszewskim. Na stanowiskach promocyjnych oprócz Reszla zaprezentowały się inne miasta sieci Cittaslow. Miejmy nadzieję, iż ta forma promocji przyciągnie do Reszla wielu turystów.

W trakcie Festiwalu odbyło się Zgromadzenie Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow, podczas którego do sieci zostało przyjęte miasto Sianów a także zaprezentowany został Hymn Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow.

W części artystycznej wystąpiło wiele wykonawców z poszczególnych miast Sieci. Gwiazdami Festiwalu był Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny z programem "A TO POLSKA WŁAŚNIE" występujący w pełnej gali z orkiestrą oraz zespół IRA.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje