Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

IX Festiwal Miast Cittaslow, Lidzbark 25-26.05.2018 r. - konkurs

26 maja 2018 r. spotykamy się w Lidzbarku. Festiwal Cittaslow to nie tylko upowszechnianie idei ruchu slow life, czas promocji swojego regionu i pomysł na spędzenie majowego weekendu w nieśpiesznej atmosferze. To czas integracji, angażowania społeczności lokalnej i stowarzyszeń. W związku z powyższym zapraszam Państwa do współpracy.

Załączam regulaminy dwóch konkurów. Na amatorski filmik „Cittaslow – nakręćmy się” oraz konkurs literacki „Dobra fraszka”. Do wzięcia udziału w konkursie zobowiązujemy każde miasto będące uczestnikiem IX Festiwalu Cittaslow w Lidzbarku. Wyniki obydwu konkursów stanowić będą części składowe Turnieju Miast Cittaslow, w który zaangażujemy Miasta członkowskie w dniu Festiwalu.
Bawmy się razem!

Regulamin konkursu literackiego Dobra Fraszka

Regulamin konkursu na amatorski filmik „Cittaslow – nakręćmy się”

Dodatkowe informacje