KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drogi Mieszkańcu Gminy!

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Reszel przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej jest dokumentem strategicznym mającym na celu wskazanie możliwości zrównoważonego energetycznie i ekologicznie rozwoju gminy. Plan pozwoli określić kierunki działań zmierzających do osiągnięcia celów pakietu klimatyczno-energetycznego, którego głównymi założeniami są: zwiększanie udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, zwiększenie efektywności energetycznej oraz poprawa jakości powietrza w gminie.

WIECEJ

IX Festiwal Miast Cittaslow, Lidzbark 25-26.05.2018 r. - konkurs

26 maja 2018 r. spotykamy się w Lidzbarku. Festiwal Cittaslow to nie tylko upowszechnianie idei ruchu slow life, czas promocji swojego regionu i pomysł na spędzenie majowego weekendu w nieśpiesznej atmosferze. To czas integracji, angażowania społeczności lokalnej i stowarzyszeń. W związku z powyższym zapraszam Państwa do współpracy.

Załączam regulaminy dwóch konkurów. Na amatorski filmik „Cittaslow – nakręćmy się” oraz konkurs literacki „Dobra fraszka”. Do wzięcia udziału w konkursie zobowiązujemy każde miasto będące uczestnikiem IX Festiwalu Cittaslow w Lidzbarku. Wyniki obydwu konkursów stanowić będą części składowe Turnieju Miast Cittaslow, w który zaangażujemy Miasta członkowskie w dniu Festiwalu.
Bawmy się razem!

Regulamin konkursu literackiego Dobra Fraszka

Regulamin konkursu na amatorski filmik „Cittaslow – nakręćmy się”

Dodatkowe informacje