KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

IX edycja Festiwalu Cittaslow

W dniach 25-26 maja 2018r. w Lidzbarku (Welskim) odbyła się IX edycja Festiwalu Cittaslow.

Organizatorzy, z Burmistrzem Lidzbarka Maciejem Sitarkiem na czele, stanęli na wysokości zadania i zapewnili uczestnikom wspaniałe warunki do prezentowania walorów swoich miast i wspaniałej zabawy. Główną ideą Festiwalu jest ukazanie piękna miasteczek zrzeszonych w Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow.

Walory naszego miasteczka prezentowali pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Reszlu Karolina Breziuk i Karol Światłowski wraz z Burmistrzem Markiem Janiszewskim. Miasta sieci Cittaslow prezentowały się na stanowiskach promocyjnych. Miejmy nadzieję, iż ta forma promocji przyciągnie do Reszla wielu turystów.

W trakcie Festiwalu odbyło się Zgromadzenie Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow, podczas którego podejmowane były uchwały związane z bieżącą działalnością oraz recertyfikacją trzech miast.

W części artystycznej wystąpiło wielu wykonawców z poszczególnych miast Sieci. Gwiazdami Festiwalu byli zespół „Bayer Full” oraz Łukasz Zagrobelny. 

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje