KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

IX edycja Festiwalu Cittaslow

W dniach 25-26 maja 2018r. w Lidzbarku (Welskim) odbyła się IX edycja Festiwalu Cittaslow.

Organizatorzy, z Burmistrzem Lidzbarka Maciejem Sitarkiem na czele, stanęli na wysokości zadania i zapewnili uczestnikom wspaniałe warunki do prezentowania walorów swoich miast i wspaniałej zabawy. Główną ideą Festiwalu jest ukazanie piękna miasteczek zrzeszonych w Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow.

Walory naszego miasteczka prezentowali pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Reszlu Karolina Breziuk i Karol Światłowski wraz z Burmistrzem Markiem Janiszewskim. Miasta sieci Cittaslow prezentowały się na stanowiskach promocyjnych. Miejmy nadzieję, iż ta forma promocji przyciągnie do Reszla wielu turystów.

W trakcie Festiwalu odbyło się Zgromadzenie Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow, podczas którego podejmowane były uchwały związane z bieżącą działalnością oraz recertyfikacją trzech miast.

W części artystycznej wystąpiło wielu wykonawców z poszczególnych miast Sieci. Gwiazdami Festiwalu byli zespół „Bayer Full” oraz Łukasz Zagrobelny. 

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje