KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Relacja z Targów Lato 2013

W dniach 19-21 kwietnia 2013 roku odbyły się  XVII Międzynarodowe Targi Turystyki i Wypoczynku „LATO 2013” w Warszawie. Swoje stoisko wystawiła Gmina Reszel, na którym oferowano odwiedzającym Targi materiały promocyjne naszej gminy, przedsiębiorstw z branży turystycznej (Hotel Zamek, Taurus Pensjonat „U Renaty”  i gospodarstw agroturystycznych (Dwór Barocco z Worpławek i Agroturystyka B Komar z Legin) z terenu naszej gminy.

Należy podkreślić, że Reszel uczestniczyło bezpłatnie w targach w ramach wspólnego stoiska miast z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, które zrzeszone są w Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow.

W niedzielę 21 kwietnia 2013 roku nasze wspólne stoisko targowe odwiedził Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jarosław Słoma, który obecny był podczas wręczania Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow wyróżnienia „Za najbardziej profesjonalną obsługę stoiska”. Dodatkowo relacje z naszego stoiska pokazała telewizja TVP1 i Polsat.  

 Autor: Mirosław Bogdanowicz

Dodatkowe informacje