KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

W Murowanej Goślinie mieszkańcy miasteczek Cittaslow mają taniej!!!

fot. OrganizatorzyNa spotkaniach Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow mówiło się o tym od dawna… padały pomysły stworzenia paszportu Cittaslow, lub pakietu zniżek dla mieszkańców miast członkowskich.
Udało się!!! W Murowanej Goślinie już jakiś czas temu udało się podpisać pierwsze porozumienie, na mocy którego mieszkańcy miast członkowskich Cittaslow mogą korzystać ze zniżek w naszym mieście.

Historyczne, pierwsze porozumienie zostało podpisane z właścicielem Gościńca Kasztel u Gostla, miejsca, które powstawało w duchu idei Cittaslow. Inwestorem jest Gośliniak p. Janusz Szchwark, który w ramach zakupionej posiadłości przeznaczonej do rewitalizacji wzniósł całkiem nowy obiekt i nadał miejscu położonym w zaciszu staromiejskiego rynku nowe życie.
Gościniec Kasztel u Gostla budowali gośliniacy, pracują tam teraz również mieszkańcy naszego miasta. W holu i na Sali restauracji, a także w pokojach wiszą obrazy i zdjęcia wykonane przez mieszkańców miasta - krótko mówiąc Cittaslow pełną gębą – bo menu też oferuje tradycyjne potrawy.

Jeśli o rabatach mowa, przejdźmy do konkretów. Mieszkańcy miasteczek Cittaslow (poza mieszkańcami Murowanej Gośliny) na mocy podpisanego porozumienia po wylegitymowaniu się za pomocą dowodu osobistego mają prawo do skorzystania z 20% zniżki na usługi hotelowe oraz 10% zniżki na usługi restauracji z wyłączeniem napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Nie pozostaje nic innego jak przyjechać do Murowanej Gośliny – zapraszamy, Kasztel u Gostla Zaprasza!

Mamy nadzieję, że to dopiero początek i niebawem poszerzymy ofertę zniżek oferowaną przez lokalnych przedsiębiorców.

Wszystkie ciekawe informacje o Gościńcu Kasztel u Gostla znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.kasztelugostla.pl/

Autor: Daria Niemier UMiG Murowana Goślina

Dodatkowe informacje