KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Program rewitalizacji sieci miast Cittaslow województwa warmińsko – mazurskiego w zakresie miasta Reszel

 Burmistrz Reszla podaje do publicznej wiadomości projekt:

Programu rewitalizacji sieci miast Cittaslow województwa warmińsko – mazurskiego w zakresie miasta Reszel

Projekt Programu dostępny jest do wglądu na stronach internetowych:www.ugreszel.pl  oraz w siedzibie Urzędu, Rynek 24, 11-440 Reszel, pok. nr 14.
Uwagi do projektu można składać do 29 kwietnia 2015 r. drogą mailową na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub w wersji papierowej w sekretariacie Urzędu Gminy.

 

Wszystkie osoby zainteresowane projektem dokumentu „Programu rewitalizacji sieci miast Cittaslow województwa warmińsko – mazurskiego w zakresie miasta Reszel" Burmistrz zaprasza 28 kwietnia 2015 o godz. 17.00  do  Miejskiego Ośrodka Kultury na prezentacje zagadnień związanych z tym dokumentem.

Do Pobrania:   Mapa Park Miejski | Mapa Rewitalizacji | Program Rewitalizacji

Dodatkowe informacje