KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obchody rocznicowe w Świętej Lipce - poważne utrudnienia w ruchu drogowym.

50. rocznica koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Świętolipskiej jest wydarzeniem, na które przyjedzie tysiące osób. Policjanci współpracujący z organizatorem wdrażają rozwiązania dotyczące organizacji ruchu pieszych i samochodów, które powodują sprawne przemieszczanie się w okolicach miejscowości Święta Lipka. Przejazd przez Świętą Lipkę w godzinach 9.00 - 16.00 w dniu 11 sierpnia b.r. będzie niemożliwy. 

Więcej informacji na stronie Komendy Powiatowej w Kętrzynie.

Przedostatni koncert w ramach IV Reszelskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.

Serdecznie zapraszamy na przedostatni koncert w ramach IV Reszelskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej. 11 sierpnia 2018 roku o godzinie 19:00 wystąpi jeden z najlepszych w Polsce chórów kameralnych Collegium Musicum. Występ odbędzie się w kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Reszlu. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...

Dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zawiadamiamy, że w dniu 24.08.2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy w RESZLU
odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat wsparcia unijnego zapraszamy  
w godzinach 8:30–11:00.

 Adres siedziby:

Urząd Gminy w Reszlu
11-440 RESZEL
ul. Rynek 24 

Dodatkowe informacje można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Olsztynie przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego
telefon: 89 512 54 85

Serdecznie zapraszamy

 

Aktywizacja - reintegracja!

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Czytaj więcej...

Dni Rodziny 2018

„Rodzina - Dom - Ojczyzna” - pod takim hasłem, 27 maja 2018 roku, w Reszlu, odbył się festyn rodzinny, który wpisuje się w ogólnopolskie obchody Dni Rodziny. Organizowany z myślą o rodzinach, festyn był okazją do zaprezentowania potencjału artystycznego oraz umiejętności wokalnych dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców naszej gminy.

Czytaj więcej...

Listu Prezesa KRUS skierowany do rolników i dzieci

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

Spotkanie dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy

Komunikat

Dodatkowe informacje