KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Zbieramy nakrętki!

To już kolejny rok, w którym kontynuujemy w naszej szkole akcję „Nakrętki zbieramy, przez to pomagamy". 

Czytaj więcej...

Niedziela Cittaslow

Każdego roku, w ostatnią niedzielę września, wszystkie miasta należące do sieci spod znaku ślimaka organizują imprezy w celu propagowania i upowszechniania wspólnych działań pod marką Cittaslow.

Czytaj więcej...

Ścieżki rowerowe na terenie Gminy Reszel.

10 października 2018 roku, w kętrzyńskim ratuszu nastąpiła długo oczekiwana chwila. Burmistrz Reszla Marek Janiszewski podpisał z wójtami i burmistrzami z naszego powiatu porozumienie w ramach Związku Gmin „Barcja” dotyczące wspólnej realizacji projektu polegającego na opracowaniu dokumentacji technicznej budowy ścieżek rowerowych na terenie Powiatu Kętrzyńskiego na trasie Korsze –Reszel – Św. Lipka – Kętrzyn.

Czytaj więcej...

Sadzenie Lip w Świętej Lipce.

W sobotę 29 września 2018 roku, Burmistrz Reszla Marek Janiszewski brał udział w uroczystym sadzeniu drzew - lipy drobnolistnej z okazji jubileuszu 50-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Świętolipskiej oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Otwarcie Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Zamkiem” w Reszlu

W dniu 28 września 2018 roku, nastąpiło otwarcie nowo powołanej gminnej jednostki - Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Zamkiem” w Reszlu.

Czytaj więcej...

Przebudowa kaplicy przedpogrzebowej.

Zakończyły się prace związane z powiększeniem kaplicy przycmentarnej oraz doposażeniem tego obiektu.

Czytaj więcej...

ZŁOTE GODY 2018

Dnia 06 października 2018 roku w Reszlu odbyła się uroczystość wręczenia przez Burmistrza Reszla Pana Marka Janiszewskiego medali przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla par małżeńskich obchodzących 50-lecie pożycia małżeńskiego zamieszkałych na terenie miasta i gminy Reszel. Uroczystość odbyła się w pięknym, nowo wyremontowanym budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu.

Czytaj więcej...

Niedziela z Cittaslow - 30 września 2018

Imprezy - wrzesień 2018 r.

   

 

"Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy" - uroczyste otwarcie

W dniu 25 sierpnia 2018 roku, w miejscowości Mnichowo nastąpiło uroczyste otwarcie kompleksu rekreacyjno – sportowego. Gmina Reszel zrealizowała projekt pn. „Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy”

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje