Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Otwarcie drogi

W dniu 23 października nastąpiło uroczyste otwarcie wyremontowanej ulicy Michała Kajki w Reszlu. Mimo deszczowej aury w uroczystości udział wzięli Samorządowcy z Burmistrzem Reszla Markiem Janiszewskim i Wicestarostą Kętrzyńskim Michałem Krasińskim na czele.

Po przemówieniach przyszedł czas na uroczyste poświęcenie, którego dokonał ks. prał. kan. Dyzma Wyrostek – Proboszcz Senior reszelskiej parafii. Uroczystego przecięcia wstęgi oprócz przedstawicieli samorządu dokonali przedstawiciele mieszkańców posesji leżących przy wyremontowanej ulicy.

Inwestycja realizowana dzięki współpracy Starostwa Powiatowego z Gminą Reszel w systemie 50/50, co oznacza że obydwie instytucje pokryły 50% wartości inwestycji, tj. 51 496,84 zł. 

Fot. Teresa Wicińska

Dodatkowe informacje