KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Otwarcie drogi

W dniu 23 października nastąpiło uroczyste otwarcie wyremontowanej ulicy Michała Kajki w Reszlu. Mimo deszczowej aury w uroczystości udział wzięli Samorządowcy z Burmistrzem Reszla Markiem Janiszewskim i Wicestarostą Kętrzyńskim Michałem Krasińskim na czele.

Po przemówieniach przyszedł czas na uroczyste poświęcenie, którego dokonał ks. prał. kan. Dyzma Wyrostek – Proboszcz Senior reszelskiej parafii. Uroczystego przecięcia wstęgi oprócz przedstawicieli samorządu dokonali przedstawiciele mieszkańców posesji leżących przy wyremontowanej ulicy.

Inwestycja realizowana dzięki współpracy Starostwa Powiatowego z Gminą Reszel w systemie 50/50, co oznacza że obydwie instytucje pokryły 50% wartości inwestycji, tj. 51 496,84 zł. 

Fot. Teresa Wicińska

Dodatkowe informacje