Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Podczas uroczystości zorganizowanej 18 listopada 2017 roku w Restauracji „Rycerska” pary, które wstąpiły w związek małżeński w 1967 roku, obchodziły „Złote Gody”.

W tej podniosłej chwili jubilatom towarzyszyli najbliżsi członkowie rodziny. Spotkanie rozpoczęła Krystyna Łożyńska, która zaśpiewała dwie piosenki o miłości.

Następnie zgromadzonych przywitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Helena Jakubowska. Burmistrz Reszla Marek Janiszewski złożył życzenia i gratulacje, a także wraz ze swoim zastępcą Jerzym Bajorkiem wręczył medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznawane są przez prezydenta RP.

Kolejnym elementem było odczytanie przez Panią Kierownik list gratulacyjny nadesłany przez Wojewodę Warmińsko – Mazurskiego Artura Chojeckiego. Po części oficjalnej nadszedł czas na toast za Jubilatów oraz wspólne krojenie tortu „50 lat razem”. Na zakończenie ponownie wystąpiła Krystyna Łożyńska, która zadedykowała Jubilatom kolejne 4 piosenki.


Pary obchodzące „Złote Gody”:

Henryk i Czesława Balcerczyk
Zdzisław i Olga Jaruga
Bogdan i Elżbieta Machlewscy
Sławomir i Lubomira Mochnacz
Stanisław i Helena Niemczak
Aleksander i Halina Paprota
Henryk i Ewa Sadowscy
Henryk i Irena Więcek
Józef i Barbara Kuczyńscy

Wszystkim Złotym Jubilatom, którzy w tym roku obchodzili 50 – lecie zawarcia związku małżeńskiego składamy serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności i dalszych wspólnych szczęśliwych lat.

 GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Dodatkowe informacje