KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Podczas uroczystości zorganizowanej 18 listopada 2017 roku w Restauracji „Rycerska” pary, które wstąpiły w związek małżeński w 1967 roku, obchodziły „Złote Gody”.

W tej podniosłej chwili jubilatom towarzyszyli najbliżsi członkowie rodziny. Spotkanie rozpoczęła Krystyna Łożyńska, która zaśpiewała dwie piosenki o miłości.

Następnie zgromadzonych przywitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Helena Jakubowska. Burmistrz Reszla Marek Janiszewski złożył życzenia i gratulacje, a także wraz ze swoim zastępcą Jerzym Bajorkiem wręczył medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznawane są przez prezydenta RP.

Kolejnym elementem było odczytanie przez Panią Kierownik list gratulacyjny nadesłany przez Wojewodę Warmińsko – Mazurskiego Artura Chojeckiego. Po części oficjalnej nadszedł czas na toast za Jubilatów oraz wspólne krojenie tortu „50 lat razem”. Na zakończenie ponownie wystąpiła Krystyna Łożyńska, która zadedykowała Jubilatom kolejne 4 piosenki.


Pary obchodzące „Złote Gody”:

Henryk i Czesława Balcerczyk
Zdzisław i Olga Jaruga
Bogdan i Elżbieta Machlewscy
Sławomir i Lubomira Mochnacz
Stanisław i Helena Niemczak
Aleksander i Halina Paprota
Henryk i Ewa Sadowscy
Henryk i Irena Więcek
Józef i Barbara Kuczyńscy

Wszystkim Złotym Jubilatom, którzy w tym roku obchodzili 50 – lecie zawarcia związku małżeńskiego składamy serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności i dalszych wspólnych szczęśliwych lat.

 GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Dodatkowe informacje