KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

VIII Świąteczny Przegląd Artystyczny

Czas karnawału jest czasem, w którym oprócz udziału w hucznych imprezach, Polacy chętnie śpiewają kolędy oraz piosenki o tematyce bożonarodzeniowej, często bardzo wesołe i żwawe pastorałki.

Tradycyjnie pod patronatem Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego oraz Proboszcza Parafii ks. Krzysztofa Bumbula, odbył się w piątkowe popołudnie 19 stycznia 2018 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. M. Dąbrowskiej w Reszlu VIII Świąteczny Przegląd Artystyczny.

Uroczystego otwarcia Przeglądu dokonali Burmistrz Reszla Marek Janiszewski oraz Proboszcz Parafii ks. Krzysztof Bumbul. Podziękowali oni osobom, które przyczyniły się do organizacji kolejnego już spotkania kolędowego: Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu panu Arturowi Galickiemu oraz pani Beacie Kilanowskiej, powitali utalentowanych wokalnie mieszkańców gminy oraz wszystkich przybyłych na koncert. Wydarzenie muzyczne poprowadził pan Mateusz Rutynowski - przedstawiciel Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana, które współorganizowało z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Reszlu, po raz kolejny, ten przegląd. Soliści i zespoły wokalne oraz chór parafialny - osoby w różnym wieku zaprezentowały swoje programy kolędowe. Na twarzach widzów było widać wzruszenie wywołane przez wykonawców, radość ze słuchania oraz wspólnego śpiewania.

Przegląd zakończył się bowiem miłym akcentem, momentem, w którym wszyscy zebrani, przy akompaniamencie pana Piotra Strzyżewskiego, wykonali kolędę Dzisiaj w Betlejem, co wytworzyło atmosferę wspólnoty obecnych w sali.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Przeglądu.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje