KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

VIII Świąteczny Przegląd Artystyczny

Czas karnawału jest czasem, w którym oprócz udziału w hucznych imprezach, Polacy chętnie śpiewają kolędy oraz piosenki o tematyce bożonarodzeniowej, często bardzo wesołe i żwawe pastorałki.

Tradycyjnie pod patronatem Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego oraz Proboszcza Parafii ks. Krzysztofa Bumbula, odbył się w piątkowe popołudnie 19 stycznia 2018 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. M. Dąbrowskiej w Reszlu VIII Świąteczny Przegląd Artystyczny.

Uroczystego otwarcia Przeglądu dokonali Burmistrz Reszla Marek Janiszewski oraz Proboszcz Parafii ks. Krzysztof Bumbul. Podziękowali oni osobom, które przyczyniły się do organizacji kolejnego już spotkania kolędowego: Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu panu Arturowi Galickiemu oraz pani Beacie Kilanowskiej, powitali utalentowanych wokalnie mieszkańców gminy oraz wszystkich przybyłych na koncert. Wydarzenie muzyczne poprowadził pan Mateusz Rutynowski - przedstawiciel Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana, które współorganizowało z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Reszlu, po raz kolejny, ten przegląd. Soliści i zespoły wokalne oraz chór parafialny - osoby w różnym wieku zaprezentowały swoje programy kolędowe. Na twarzach widzów było widać wzruszenie wywołane przez wykonawców, radość ze słuchania oraz wspólnego śpiewania.

Przegląd zakończył się bowiem miłym akcentem, momentem, w którym wszyscy zebrani, przy akompaniamencie pana Piotra Strzyżewskiego, wykonali kolędę Dzisiaj w Betlejem, co wytworzyło atmosferę wspólnoty obecnych w sali.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Przeglądu.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje