KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejna droga w Reszlu otwarta

Dnia 5 lutego 2018 roku, mimo mroźnej aury, o godzinie 13-ej , przy wjeździe na drogę powiatową nr 3917N, w obecności Burmistrza Reszla, Wicestarosty Kętrzyńskiego, Przewodniczącej i radnych Rady Miejskiej w Reszlu i Rady Powiatu Kętrzyńskiego i Komendant Komisariatu Policji w Reszlu oraz mieszkańców dokonano otwarcia drogi oddanej do użytku po ukończonym remoncie, który kosztował 493 200,62 zł.

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski w swoim wystąpieniu podkreślili, jak ważną rolę odgrywa współpraca różnych szczebli samorządu, dzięki której możliwe było wykonanie tego zadania.

Gmina współfinansowała remont w 50 % (tj. 246 600,31 zł.). Zrealizowana inwestycja zapewni mieszkańcom wygodny dostęp do ich posesji. Jak powiedział, dziękując, obecny na spotkaniu mieszkaniec wyremontowanej ulicy Okręg, pan Stefan Lewczuk, czekał on na tę chwilę 71 lat.

Poświęcenia drogi dokonał ks. prał. kan. Dyzma Wyrostek – Proboszcz Senior reszelskiej parafii. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele samorządu oraz reprezentanci mieszkańców budynków leżących przy ulicy Okręg w Reszlu.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje