Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Kolejna droga w Reszlu otwarta

Dnia 5 lutego 2018 roku, mimo mroźnej aury, o godzinie 13-ej , przy wjeździe na drogę powiatową nr 3917N, w obecności Burmistrza Reszla, Wicestarosty Kętrzyńskiego, Przewodniczącej i radnych Rady Miejskiej w Reszlu i Rady Powiatu Kętrzyńskiego i Komendant Komisariatu Policji w Reszlu oraz mieszkańców dokonano otwarcia drogi oddanej do użytku po ukończonym remoncie, który kosztował 493 200,62 zł.

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski w swoim wystąpieniu podkreślili, jak ważną rolę odgrywa współpraca różnych szczebli samorządu, dzięki której możliwe było wykonanie tego zadania.

Gmina współfinansowała remont w 50 % (tj. 246 600,31 zł.). Zrealizowana inwestycja zapewni mieszkańcom wygodny dostęp do ich posesji. Jak powiedział, dziękując, obecny na spotkaniu mieszkaniec wyremontowanej ulicy Okręg, pan Stefan Lewczuk, czekał on na tę chwilę 71 lat.

Poświęcenia drogi dokonał ks. prał. kan. Dyzma Wyrostek – Proboszcz Senior reszelskiej parafii. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele samorządu oraz reprezentanci mieszkańców budynków leżących przy ulicy Okręg w Reszlu.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje