KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Gminne Święto Sołtysa

16 marca 2018 roku obchodziliśmy Gminne Święto Sołtysa. Na zaproszenie Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego w Restauracji „Rycerska” spotkali się Sołtysi Gminy Reszel.

„Sołtys to wyjątkowa funkcja publiczna – brak wyznaczonych stałych godzin urzędowania, codzienna praca najbliżej ludzkich spraw. To klucz do wspólnego sukcesu naszej społeczności  i przekonania, że tu warto mieszkać, żyć i pracować.” – powiedział Burmistrz Marek Janiszewski w okolicznościowym przemówieniu.

Złożył również serdeczne życzenia i podziękowania za zaangażowanie, współpracę i sumienne wykonywanie obowiązków. Wręczył każdemu z Sołtysów dyplom i pamiątkowy długopis z wygrawerowanym imtieniem i nazwiskiem oraz nazwą sołectwa.

Również miłe słowa w kierunku Sołtysów skierował obecny na spotkaniu Starosta Kętrzyński Jarosław Pieniak. W dalszej części spotkania głos zabrali pani Katarzyna Ślimak-Duda i pan Szymon Gałka, którzy w imieniu wszystkich Sołtysów podziękowali włodarzom gminy.

W części artystycznej piosenki ludowe oraz twórczość Marii Zientary-Malewskiej mówiącą o Wielkanocy na Warmii, zaprezentowała mieszkanka naszego miasta pani Danuta Lewczuk grająca na akordeonie. 

Spotkanie było okazją do rozmów pomiędzy Sołtysami, wymiany doświadczeń i planów na przyszłość.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje