KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień "otwartch drzwi' w OSP Reszel

Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Reszlu zorganizowali w dniu 13 maja 2018 roku, w budynku i na terenie strażnicy, "dzień otwartych drzwi" połączony z festynem. 

Przedsięwzięcie zorganizowano przy wsparciu Burmistrza Reszla. Zaproszenie do odwiedzenia strażnicy OSP w Reszlu skierowaliśmy w szczególności do rodzin z dziećmi, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji. Oprócz możliwości zobaczenia strażnicy OSP od środka, samochodów i sprzęty pożarniczego, sprawdzenia się i nauki resuscytacji, strażacy przygotowali wiele konkursów i zabaw z nagrodami. Nikomu nie zabrakło gorącego poczęstunku z grilla oraz słodkich napojów. Bardzo miłym zaskoczeniem dla organizatorów była bardzo duża ilość osób a w szczególności rodzin z dziećmi, które chętnie skorzystały z zaproponowanej przez nas formy spędzenia niedzielnego popołudnia.

GALERIA ZDJĘĆ

Krzysztof Iwanow
OSP Reszel

 

 

 

 

Dodatkowe informacje