KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Dni Rodziny 2018

„Rodzina - Dom - Ojczyzna” - pod takim hasłem, 27 maja 2018 roku, w Reszlu, odbył się festyn rodzinny, który wpisuje się w ogólnopolskie obchody Dni Rodziny. Organizowany z myślą o rodzinach, festyn był okazją do zaprezentowania potencjału artystycznego oraz umiejętności wokalnych dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców naszej gminy.

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski przywitał w krótkim wystąpieniu licznie zgromadzoną publiczność, a w sposób szczególny - reszelskie rodziny. Podkreślił rolę przesłania wyrażonego w haśle tegorocznych obchodów, że to właśnie rodzina jest najmniejszą a zarazem najważniejszą częścią naszej Ojczyzny. Korzystając z okazji, złożył życzenia wszystkim matkom z okazji przypadającego dzień wcześniej ”Dnia matki”.

W czasie części muzycznej przed publicznością zaprezentowały się dzieci z Przedszkola „Słoneczko”, Panie z Klubu Seniora, Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Reszlu, pan Grzegorz Rzeszotko oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Reszlu.

Dodatkowo na uczestników festynu czekało wiele konkurencji sportowych, w których mogli sprawdzić swoje siły oraz wygrać nagrody. Nieodłącznym elementem każdego festynu jest zupa przygotowana przez kuchnie szkoły podstawowej, tak było i tym razem, każdy z gości mógł się posilić.

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski wręczył również nagrody uczestnikom konkursu plastycznego „ Rodzina – Dom – Ojczyzna”.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Reszelskich Dni Rodziny 2018.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje