KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dni Rodziny 2018

„Rodzina - Dom - Ojczyzna” - pod takim hasłem, 27 maja 2018 roku, w Reszlu, odbył się festyn rodzinny, który wpisuje się w ogólnopolskie obchody Dni Rodziny. Organizowany z myślą o rodzinach, festyn był okazją do zaprezentowania potencjału artystycznego oraz umiejętności wokalnych dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców naszej gminy.

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski przywitał w krótkim wystąpieniu licznie zgromadzoną publiczność, a w sposób szczególny - reszelskie rodziny. Podkreślił rolę przesłania wyrażonego w haśle tegorocznych obchodów, że to właśnie rodzina jest najmniejszą a zarazem najważniejszą częścią naszej Ojczyzny. Korzystając z okazji, złożył życzenia wszystkim matkom z okazji przypadającego dzień wcześniej ”Dnia matki”.

W czasie części muzycznej przed publicznością zaprezentowały się dzieci z Przedszkola „Słoneczko”, Panie z Klubu Seniora, Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Reszlu, pan Grzegorz Rzeszotko oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Reszlu.

Dodatkowo na uczestników festynu czekało wiele konkurencji sportowych, w których mogli sprawdzić swoje siły oraz wygrać nagrody. Nieodłącznym elementem każdego festynu jest zupa przygotowana przez kuchnie szkoły podstawowej, tak było i tym razem, każdy z gości mógł się posilić.

Burmistrz Reszla Marek Janiszewski wręczył również nagrody uczestnikom konkursu plastycznego „ Rodzina – Dom – Ojczyzna”.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Reszelskich Dni Rodziny 2018.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje