KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nocne granie w Reszlu

Osiem zespołów wzięło udział w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Reszla, rozegranym w sobotni wieczór na reszelskim Orliku. Zmagania piłkarzy amatorów przyciągnęły w okolice boiska wielu kibiców i sympatyków sportu.

Po kilku godzinach rywalizacji najlepszym zespołem okazał się Lapidavitque, który w finale pokonał Filipówkę. Trzecie miejsce przypadło Świętym Pieckowo, a czwarte Remie. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Piotra Konstanciuka z drużyny Lapidavitque, a najlepszym bramkarzem został Paweł Krawiec, golkiper Świętych.

W czasie turnieju zawodnicy i kibice mogli liczyć na ciepły posiłek z grilla, a najlepsze drużyny nagrodzono pucharami i medalami ufundowanymi przez Burmistrza Reszla. Piłkarskie zmagania zakończono chwilę przed godziną drugą w nocy. Kolejny piłkarski turniej na orliku już na przełomie września i października.

 

 

 

Dodatkowe informacje