KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy" - uroczyste otwarcie

W dniu 25 sierpnia 2018 roku, w miejscowości Mnichowo nastąpiło uroczyste otwarcie kompleksu rekreacyjno – sportowego. Gmina Reszel zrealizowała projekt pn. „Zagospodarowanie terenu działki gminnej w miejscowości Mnichowo na teren rekreacyjno - sportowy”

Inwestycja zrealizowana przez Wielobranżowe  Przedsiębiorstwo Komunalne została otwarta przez Burmistrza Reszla - Marka Janiszewskiego, Sołtysa - Andrzeja Pikulskiego, Prezesa WPK -Ryszarda Kawczyńskiego oraz przedstawicieli mieszkańców Mnichowa. Poświęcenia obiektu dokonał ks. Karol Misiewicz.

Inwestycja polegała na utworzeniu miejsca, które będzie służyło wypoczynkowi i aktywnemu spędzaniu czasu przez mieszkańców. W ramach inwestycji wykonano: plac zabaw dla dzieci, montaż urządzenia fitness, boisko do siatkówki, dwie wiaty o konstrukcji drewnianej, grill murowany, ciągi komunikacyjne oraz ogrodzenie terenu.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje