KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przebudowa kaplicy przedpogrzebowej.

Zakończyły się prace związane z powiększeniem kaplicy przycmentarnej oraz doposażeniem tego obiektu.

W chwili obecnej oprócz miejsca do wystawienia ciała na ostatnie pożegnanie i zaplecza socjalnego dobudowana została druga cześć, która będzie służyła do przygotowania ciała przed pochówkiem oraz jego schłodzenia. Po licznych staraniach udało się zakupić i zamontować w kaplicy komorę chłodzącą.

Dodatkowo całe pomieszczenie zostało wyremontowane, zamontowano urządzenia sanitarne i zakupiono wózek do transportu zmarłego. Inwestycja była bardzo potrzebna, gdyż w naszej gminie nie było do tej pory takiego miejsca i czynności przedpogrzebowe oraz przechowywanie zmarłych odbywało się w sąsiednich miastach.

Dodatkowe informacje