KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Otwarcie Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Zamkiem” w Reszlu

W dniu 28 września 2018 roku, nastąpiło otwarcie nowo powołanej gminnej jednostki - Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Zamkiem” w Reszlu.

Jednostka została utworzona Uchwałą Rady Miejskiej w Reszlu. Zebranych na spotkaniu przywitała Kierownik ŚDS Teresa Murawska, która w kilku zdaniach opowiedziała o działalności domu. Następnie głos zabrał Burmistrz Reszla Marek Janiszewski, który podziękował pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Zamkiem” za zaangażowanie w tworzenie placówki.

Po przemówieniu burmistrza głos zabrał Starosta Kętrzyński Jarosław Pieniak oraz kolejno zaproszeni goście. W części artystycznej wokalnie zaprezentowali się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Zamkiem”. Później goście i podopieczni zostali zaproszeni na poczęstunek oraz zwiedzanie obiektu. Kolejną częścią było przejście do Miejskiego Ośrodka Kultury na koncert w wykonaniu podopiecznych ŚDS oraz Studia Wokalnego MOK.

Ośrodek dziennego pobytu służy mieszkańcom pomocą oraz uatrakcyjnieniem spędzania wolnego czasu. Podopieczni pod okiem terapeutów spędzają czas na rozwijaniu swoich umiejętności i zainteresowań. Zajęcia przeprowadzane są w wielu pracowniach m. in. muzycznej, plastycznej czy kulinarnej.

 

 

 

Dodatkowe informacje