KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sadzenie Lip w Świętej Lipce.

W sobotę 29 września 2018 roku, Burmistrz Reszla Marek Janiszewski brał udział w uroczystym sadzeniu drzew - lipy drobnolistnej z okazji jubileuszu 50-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Świętolipskiej oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Sadzonki posadzono na terenie należącym do Domu Zakonnego Towarzystwa Jezusowego w Świętej Lipce. W uroczystości, oprócz Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego, udział wzięli abp Edmund Piszcz, Nadleśniczy Jarosław Błyskun, O. Aleksander Jacyniak SJ, Sołtysi Gminy Reszel, przedstawiciele duchowieństwa, leśnicy oraz mieszkańcy i turyści.

Mamy nadzieję, że ta forma upamiętnienia tak ważnych rocznic zostanie ciepło przyjęta przez mieszkańców gminy, a także i przez turystów, którzy będą odwiedzać świętolipski las.


Fot. http://swlipka.pl/zycie-parafii/wiadomosci-parafialne/289-wizytacja-arcybiskupa-edmunda-piszcza-w-parafii-swietolipskiej#gallery252905ab2b-18

 

 

 

Dodatkowe informacje