KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzień Sołtysa 2019

12 marca 2019 roku obchodziliśmy Gminne Święto Sołtysa. Na zaproszenie Burmistrza Reszla Marka Janiszewskiego w Restauracji „Rycerska” spotkali się Sołtysi Gminy Reszel.

„Dziękuję wam za współpracę i obecność w małych sołeckich społecznościach. To wy najczęściej jako pierwsi spotykacie się z problemami mieszkańców sołectw i na nie reagujecie” – powiedział Burmistrz Marek Janiszewski w okolicznościowym przemówieniu.

Złożył również serdeczne życzenia i podziękowania za zaangażowanie, współpracę i sumienne wykonywanie obowiązków. Miłe słowa w kierunku Sołtysów skierowała obecna na spotkaniu Przewodnicząca Rady Miejskiej w Reszlu Beata Subocz „Często spotykacie się z krytyką, częściej niż z pochwałami waszej pracy mimo to nie zatrzymujecie się w działaniach na rzecz sołectwa”.

Burmistrz wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej wręczyli każdemu z Sołtysów dyplom i pamiątkową teczkę z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem oraz nazwą sołectwa. Spotkanie było doskonałym momentem aby podziękować siedmiu Sołtysom minionej kadencji, którzy przestali pełnić tę funkcję. W dalszej części spotkania głos zabrali Ojciec Superior Aleksander Jacyniak, który podziękował za współpracę z Sołtysami i pan Szymon Gałka, który w imieniu wszystkich Sołtysów podziękował włodarzom gminy. Spotkanie było okazją do rozmów pomiędzy Sołtysami, wymiany doświadczeń i planów na przyszłość.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje