KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Informacja o dofinansowaniu zadań z zakresu ochrony środowiska realizowane przez osoby fizyczne

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji pt.: „Program priorytetowy EWA - dofinansowanie zadań z zakresu ochrony środowiska realizowanych przez osoby fizyczne”, która odbędzie się w dniu 10 lutego 2017 r., od godz. 11.00 do 15.00, w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie ul. Jagiellońska 91 A.

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, zarówno przedstawicieli samorządów jaki i potencjalnych prosumentów.

Warunkiem udziału jest formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 08.02.2017 r.

W załączeniu przedstawiamy program konferencji.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (120 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna osoba z jednej instytucji.

Dodatkowe informacje na temat konferencji można uzyskać drogą telefoniczną pod numerem: 89 5220238.
Dodatkowe informacje o programie EWA http://wfosigw.olsztyn.pl/wp-content/uploads/2017/02/PROGRAM-EWA.pdf

Dodatkowe informacje