Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu

23 czerwca 2017 roku po raz ostatni w tym roku szkolnym 2016/2017 zabrzmiał dzwonek, wołając wszystkich na uroczysty apel kończący naukę.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w gimnazjum

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Czytaj więcej...

Wycieczka Szlakiem Piastowskim

Dnia 12 czerwca 2017 roku wraz z opiekunami udaliśmy się na trzydniową wycieczkę Szlakiem Piastowskim. O godzinie 6:30 wszyscy ''jak jeden mąż'' stawiliśmy się przed budynkiem szkoły. Po skontrolowaniu autokaru przez policję i sprawdzeniu obecności przez opiekunów, ok. godz. 7:00 wyruszyliśmy w drogę.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Memory Master - edycja wiosenna 2017

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Reszlu wzięli udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu MEMORY MASTER.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Top Master 2017

W roku szkolnym 2016/2017 13 uczniów Gimnazjum nr 1 w Reszlu wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego TOP MASTER 2017.

Czytaj więcej...

Wspomnienia z biwaku klas piątych i szóstych

W dniach od 5 do 7 czerwca 2017 roku uczniowie klas piątych i szóstych odpoczywali na biwaku. Ośrodek, w którym przebywali znajduje się w Rynie. Dzięki sprzyjającej pogodzie uczestnicy mogli korzystać z atrakcji zaoferowanych przez ośrodek.

Czytaj więcej...

Program ,,Umiem pływać” w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu

Pływanie jest jedną z najlepszych form rozwoju dla młodych organizmów, dlatego Ministerstwo Sportu i Turystyki postanowiło dać możliwość tego rozwoju bardzo licznej grupie dzieci.

Czytaj więcej...

Dzień Mamy i Taty w oddziałach przedszkolnych w Trójce

W grupach przedszkolnych uroczystość z okazji Dnia Matki została połączona z Dniem Ojca i odbyła się 26 maja 2017 roku.

Czytaj więcej...

Zainteresowanie książką

Czytelnictwo to ważna sfera w życiu dziecka, ponieważ wpływa na rozwój intelektualny, rozwija wrażliwość estetyczną, kształtuje wyobraźnię i postawę twórczą.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Rynu

Dnia 12 czerwca 2017 r. dwie grupy dzieci z Oddziałów Przedszkolnych przy SP nr 3 w Reszlu udały się na wycieczkę do Rynu, której współorganizatorem był tata Juli Olszewskiej.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje