Dobry wybór

22 marca 2017 roku odbyły się w naszej szkole czterogodzinne warsztaty pod hasłem „DOBRY WYBÓR” poświęcone abstynencji z wykorzystaniem NARZĘDZI KRYTYCZNEGO MYŚLENIA TOC. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie z klasy V a oraz VI b, a prowadzącą pani Elżbieta Górecka z Ośrodka Profilaktyki i Edukacji LIDER z Morąga.

Czytaj więcej...

21 marca 2017r. w Gimnazjum nr 1 w Reszlu

21 marca 2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Reszlu na piątej i szóstej godzinie lekcyjnej obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny.

Czytaj więcej...

Turniej Towarzyski Piłki Ręcznej Kobiet

17 marca 2017 r. grupa uczniów z klas sportowych reszelskiego gimnazjum udała się do Gdańska, gdzie w Hali Widowiskowo – Sportowej AWFiS rozpoczął się Turniej Towarzyski Piłki Ręcznej Kobiet.

Czytaj więcej...

Powitanie wiosny w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu

Pięknie jest wiosną na całym świecie.
Wiosna pozdrawia nas barwnym kwieciem,
Zielenią traw i ptaków śpiewem,
Radosnym słońcem świecącym na niebie.
Przynosi ona ze sobą wiele.

Czytaj więcej...

Nasze sukcesy w nauce i sporcie

W roku szkolnym 2016/17 nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zmagali się również w zawodach sportowych organizowanych na terenie naszego województwa. W przygotowanie się do tychże konkursów zarówno uczniowie, jak i ich nauczyciele wkładali i wkładają nadal dużo serca i wysiłku.

Czytaj więcej...

Przygoda groszka

Dnia 9 i 10 marca 2017 r. dzieci z Oddziałów Przedszkolnych z SP nr 3 w Reszlu kolejny raz miały okazję uczestniczyć w zajęciach z teatrem kamishibai w Bibliotece Miejskiej.

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści z Reszla laureatami i finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Od wielu lat uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu reprezentują szkołę w konkursach przedmiotowych, odbywających się pod patronatem Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty. Tak było również i w bieżącym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

Świętowanie Dnia Kobiet z Paniami z Klubu Seniora

Jak co roku Reszelski Klub Seniora działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Reszlu we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 zorganizował uroczystość z okazji Dnia Kobiet.

Czytaj więcej...

"W świecie Brzechwy i Tuwima"

Dnia 3 marca 2017 roku odbył się I etap konkursu recytatorskiego dla uczniów klas I-III pod hasłem „W świecie Brzechwy i Tuwima”.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje