Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Uczniowie reszelskiej „Trójki” nagrodzeni w XXI Ogólnopolskim Konkursie im. Ireny Kwinto „Życie bajką jest”

Uroczyste podsumowanie XXI Ogólnopolskiego Konkursie im. Ireny Kwinto „Życie bajką jest” odbyło się 25 marca 2017 r. o godz. 11:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim. Na tę uroczystość zaproszenie otrzymało sześcioro uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Reszlu wraz z rodzicami.

W konkursie wzięło udział 931 uczestników ze szkół i placówek z terenu całej Polski.

Na część literacką konkursu wpłynęło 219 prac w tym 116 utworów pisanych prozą i 103 utwory poetyckie. W tej kategorii nagrody otrzymały trzy uczennice klasy III b: Julia Baranowska za bajkę pt. „O niezwykłym koguciku”, Julia Zawadka za bajkę pt. „Olina i jej leśny przyjaciel” oraz Anna Szczepańska za wiersz pt. „Firanki”.

Na część plastyczną konkursu wpłynęły 694 prace plastyczne. W tej dziedzinie nagrody otrzymali uczniowie: Wiktoria Domaradz z klasy V a, Przemysław Kościelniak z klasy IV a i Alicja Balcerczyk z klasy V b.

Autorom nagrodzonych prac składamy wyrazy uznania za wspaniałą, twórczą pracę i życzymy dalszych sukcesów w podejmowaniu twórczych działań.

Alina Szmul

fot. Grzegorz Szczepański

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje