KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gimnazjum nr 1 w Reszlu – szkoła przyjazna rowerzystom

Tuż po przedłużeniu szkole Certyfikatu Dziedzictwa Kulinarnego Warmii, Mazur i Powiśla, nadanego 29 maja 2015 r., Gimnazjum nr 1 w Reszlu 24 kwietnia 2017 r. zostało wyróżnione Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Odebrał go w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie, Pan Dyrektor Edward Szmul.

Po pozytywnym przejściu audytu kontrolnego, placówka znalazła się na mapie miejsc przyjaznych rowerzystom.

Reszelskie gimnazjum posiada bazę noclegową dla kilkudziesięciu osób, w czasie wakacji często gości turystów z Polski oraz z innych krajów, dzięki czemu pozyskuje fundusze, np.: na doposażenie sal lekcyjnych.

Wyróżnienie szkoły jako polecanego obiektu noclegowego, a tym samym jej otwarcie na miłośników jazdy rowerem, to wsparcie promocji miasta, wschodniej części Polski oraz również zachęta do aktywnego spędzania czasu.

Kolejny certyfikat to dalsza motywacja do podnoszenia jakości pracy szkoły.

 

Gimnazjum Reszel

Fot. Urząd Marszałkowski Olsztyn

 

Dodatkowe informacje