KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

16 marca 2017 r. już po raz dwudziesty szósty odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Jest to najbardziej masowa impreza matematyczna na świecie.

W czerwcu 1995 roku Kangur został wpisany do kalendarza imprez UNESCO, a od kilkunastu lat odbywa się pod patronatem RADY EUROPY.

„Kangur Matematyczny” w niezawodny sposób integruje młodzież świata, bowiem tym samym dniu uczniowie wielu krajów rozwiązują te same zadania, a laureaci mają możliwość wędrówki po świecie. Konkursy tego typu są sprawdzoną na świecie formą szerokiej popularyzacji matematyki wśród młodzieży szkolnej i przyczyniają się do zmiany niechętnego do niej stosunku.

Uczniowie naszej szkoły już od wielu lat przystępują do konkursu. W tym roku 32 uczniów zmagało się z zadaniami w trzech kategoriach wiekowych

„Żaczek” - kl. II
„Maluch” – kl. III i IV
„Beniamin” – kl. V i VI

Wyróżnienia w konkursie uzyskali:

Sokalski Kornel – kl. IVb

 

Maksymiuk Oliwier – kl. IVa

 

Eble Magdalena – kl. Va

 

 

Kowalczyk Marcin – kl. Va

 

 Pieniak Gabriela – kl. VIa

Do konkursu przygotowywały panie: Marta Brygoła i Jolanta Wasiluk. Gratulujemy nagrodzonym uczniom.

Jolanta Wasiluk

Dodatkowe informacje