KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzieci – dzieciom

12 września 2017 r. tuż po godzinie 8.00 dzieci z klasy III b odwiedziły grupę 3-4 latków w sali nr 8 oddziałów przedszkolnych w naszej szkole.

Wizyta była krótka, ale za to bardzo owocna. Uczniowie z klasy trzeciej przekazali maluchom swoje zabawki. Były to małe i duże pluszaki, samochodziki, klocki, książeczki, zabawki edukacyjne, a nawet koń na biegunach. Przekazane zabawki na pewno umilą maluchom pobyt w przedszkolu, a starszakom dały możliwość sprawienia komuś przyjemności i równocześnie dały szansę na zrobienie czegoś „dorosłego”. W końcu nie jest łatwo pożegnać się na zawsze ze swoim ulubionym misiem, autem czy konikiem. To rozstanie z zabawkami było może trochę trudne, ale najważniejsze jest to, że „nowe” zabawki pomogły niektórym maluchom zapomnieć o stresującej chwili porannego rozstania z mamą.

Warto pomagać! Takiej postawy życiowej uczyły się dzisiaj dzieci z klasy III b.

Dziękuję bardzo rodzicom trzecioklasistów za zaangażowanie w akcję.

Dorota Choromańska

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje