KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koncert filharmonii – muzyka poważna

27 września uczniowie klas V-VII oraz II-III gimnazjum wysłuchali koncertu muzyki poważnej w wykonaniu muzyków Agencji Artystycznej „MAT” z Olsztyna.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu przy ul. Chrobrego 5a wybrzmiały utwory przedstawicieli klasycyzmu – W. A. Mozarta, N. Paganiniego, baroku – J.S. Bacha, romantyzmu – P. Czajkowskiego, L. van Beethovena. Utwory poważne, ale jednocześnie wesołe, eleganckie przyjemne, proste w odbiorze, wprawiające w dobry nastrój, jak np.: „Karnawał wenecki” Paganiniego.

Spotkanie zakończyło się konkursem z nagrodami. Przystąpili do niego uczniowie klasy VI b - Bartłomiej Luchowski, Przemysław Luchowski i Dominik Rejniak, który zajął I miejsce.

Kolejny koncert filharmonii już 15 listopada.

A.Żyła

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje