KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkania z misjonarzem o. Pawłem Huleckim

27 września w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu miały miejsce wyjątkowe spotkania. 

Mimo napiętego grafiku, znalazł dla nas czas misjonarz, o. Paweł Hulecki, który wkrótce kończy urlop i wraca do Afryki zachodniej, do państwa Burkina Faso, do miasta Kudugu. 

Spotkania odbyły się w dwóch miejscach. Pierwsze z uczniami kl. III i IV w budynku przy ulicy M. Konopnickiej, następne przy ulicy B. Chrobrego z uczniami gimnazjum. 

Spotkania były bardzo radosne. Uczniowie dowiedzieli się jak wygląda posługa misyjna i życie w Afryce. Przebrani zostali w stroje afrykańskie i uczyli się piosenki. Bardzo im się to podobało.

Życie misjonarza to nie tylko ewangelizacja, ale też nieustanna pomoc najuboższym, najgłodniejszym i chorym. Dlatego nie bądźmy obojętni, pomóżmy jak możemy będącym w potrzebie.

W czwartek i w piątek odbędzie się w naszej szkole dobrowolna zbiórka na misje.

Elżbieta Głowacka

fot. Elżbieta Głowacka, Agnieszka Żyła

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje