KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Święto pieczonego ziemniaka

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa. Z tej okazji skorzystali uczniowie klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu. Główną atrakcją podczas „Święta Pieczonego Ziemniaka" , które odbyło się 16 października 2017 roku było ognisko, w którym dzieci piekły ziemniaki oraz kiełbaski.

Z inicjatywą wspólnego spędzenia jesiennego popołudnia wyszła wychowawczyni, natomiast pani Basia, mama Aleksa Wiśniewskiego zaproponowała u siebie na działce miejsce do uczczenia tego święta. Po zajęciach lekcyjnych pod opieką chętnych rodziców uczniowie udali się na pieszą wędrówkę. Jak na pierwszaków, to wcale nie był krótki dystans, do pokonania było około 2-2,5 km w jedną stronę. Po przybyciu na miejsce czekały już atrakcje do wspólnej zabawy: zjeżdżalnia, trampolina, piaskownica z zestawem zabawek i wiele innych akcesoriów. Wspólna zabawa zintegrowała zespół klasowy. Następnie nadszedł czas na konsumpcję, oprócz zaproponowanych ziemniaków były również inne warzywa z ekologicznej działki, takie jak pomidory, ogórki. Wszystko świetnie smakowało, apetyty dopisywały, ruch wzmógł apetyt każdego pierwszaka.

Impreza się udała –pomogli rodzice, dopisała pogoda. Bardzo dziękuję paniom: Basi, Anecie, Ewie, Kasi. Było smacznie, wesoło, ciekawie i przyjemnie.

Krystyna Bujnowska

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje