Moja ulubiona książka

„Moja ulubiona książka” to temat ostatniego piątego październikowego konkursu, przeprowadzonego w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Tym razem był to konkurs plastyczny dla uczniów z klas I-III ogłoszony na początku miesiąca października przez bibliotekę szkolną w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu, który trwał do 7 listopada 2017r. Konkurs stał się również okazją dla wielu uczniów do częstych odwiedzin biblioteki i wypożyczenia ulubionych książek. Napłynęły 52 prace wykonane różnymi technikami.

Jury w osobach: Dorota Borejko, Małgorzata Krajewska, Marlena Jałoszewska – wyłoniło najładniejsze prace na trzech poziomach. Oto laureaci konkursu:

Na poziomie klas pierwszych:

- Patrycja Szumiło z klasy Ic
- Joanna Dusza z klasy Ib
- Julia Olszewska z klasy Ia
Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Maciej Ciski z kl. Ic, Amelia Tarnicka z kl. Ia, Aleksandra Daliga z kl. Ia, Julia Goc z kl. Ia, Natalia Mackiewicz z kl. Ia, Gabriela Mackiewicz z kl. Ia, Zuzanna Pieniak z kl. Ia

Na poziomie klas drugich:

- Marta Sykucka z klasy IIa

Na poziomie klas trzecich:

- Aleksandra Bereda z klasy IIId
- Zuzanna Szajba z klasy IIIa
- Gabriela Jowsa z klasy IIIa
Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Zuzanna Gradzewicz z kl. IIIa, Krzysztof Legin z kl.IIIa

Laureaci konkursu za wspaniałe prace otrzymali nagrody książkowe, zaś wyróżnieni dyplomy. Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej umieszczonej na gazetce ściennej przy bibliotece.
Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycielkę bibliotekarza-Małgorzatę Krajewską.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Krajewska

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje