KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Moja ulubiona książka

„Moja ulubiona książka” to temat ostatniego piątego październikowego konkursu, przeprowadzonego w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Tym razem był to konkurs plastyczny dla uczniów z klas I-III ogłoszony na początku miesiąca października przez bibliotekę szkolną w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu, który trwał do 7 listopada 2017r. Konkurs stał się również okazją dla wielu uczniów do częstych odwiedzin biblioteki i wypożyczenia ulubionych książek. Napłynęły 52 prace wykonane różnymi technikami.

Jury w osobach: Dorota Borejko, Małgorzata Krajewska, Marlena Jałoszewska – wyłoniło najładniejsze prace na trzech poziomach. Oto laureaci konkursu:

Na poziomie klas pierwszych:

- Patrycja Szumiło z klasy Ic
- Joanna Dusza z klasy Ib
- Julia Olszewska z klasy Ia
Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Maciej Ciski z kl. Ic, Amelia Tarnicka z kl. Ia, Aleksandra Daliga z kl. Ia, Julia Goc z kl. Ia, Natalia Mackiewicz z kl. Ia, Gabriela Mackiewicz z kl. Ia, Zuzanna Pieniak z kl. Ia

Na poziomie klas drugich:

- Marta Sykucka z klasy IIa

Na poziomie klas trzecich:

- Aleksandra Bereda z klasy IIId
- Zuzanna Szajba z klasy IIIa
- Gabriela Jowsa z klasy IIIa
Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Zuzanna Gradzewicz z kl. IIIa, Krzysztof Legin z kl.IIIa

Laureaci konkursu za wspaniałe prace otrzymali nagrody książkowe, zaś wyróżnieni dyplomy. Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej umieszczonej na gazetce ściennej przy bibliotece.
Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycielkę bibliotekarza-Małgorzatę Krajewską.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Krajewska

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje