KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wycieczka młodzieży do Warszawy

W piątek 17 listopada 2017r. w godzinach porannych, z grupą projektową wybraliśmy się do Warszawy.

O godzinie 12.00 dotarliśmy do teatru „Ochota”, w którym odbyły się warsztaty teatralne. Zostaliśmy tam podzieleni na dwie grupy. Każda otrzymała zadania mające na celu przygotowanie nas do wieczornego spektaklu. Wymyślając etiudy, musieliśmy wykazać się kreatywnością. Najbardziej spodobało nam się ćwiczenie na refleks i zabawa w rzeźbiarza.

Po warsztatach udaliśmy się do teatru „Soho”, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt.: „Anonim”, przedstawiający historię trzech postaci: twórczyni komiksów, wybitnego profesora i jego wiernego pomocnika – tytułowego bohatera. Szczególnie zaciekawił nas pomysł ukazania dwóch światów – realnego i fantastycznego, przedstawionego w postaci komiksu. W rolę fizyka wcielił się Wiktor Korzeniewski - aktor, który co roku przyjeżdża do Reszla i wspólnie z panią Anną Szewczyk oraz z uczniami przygotowuje spektakl teatralny, wystawiany podczas Święta Szkoły.

Wieczorem, po przedstawieniu zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie i zmęczeni całym dniem, udaliśmy się do autokaru.

Wycieczkę z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Będziemy ją dobrze wspominać. Z niecierpliwością czekamy na więcej takich wyjazdów.

Tekst: Agata Haric, Maja Pieniak
Zdjęcia: Organizatorzy

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje