KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Wycieczka młodzieży do Warszawy

W piątek 17 listopada 2017r. w godzinach porannych, z grupą projektową wybraliśmy się do Warszawy.

O godzinie 12.00 dotarliśmy do teatru „Ochota”, w którym odbyły się warsztaty teatralne. Zostaliśmy tam podzieleni na dwie grupy. Każda otrzymała zadania mające na celu przygotowanie nas do wieczornego spektaklu. Wymyślając etiudy, musieliśmy wykazać się kreatywnością. Najbardziej spodobało nam się ćwiczenie na refleks i zabawa w rzeźbiarza.

Po warsztatach udaliśmy się do teatru „Soho”, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt.: „Anonim”, przedstawiający historię trzech postaci: twórczyni komiksów, wybitnego profesora i jego wiernego pomocnika – tytułowego bohatera. Szczególnie zaciekawił nas pomysł ukazania dwóch światów – realnego i fantastycznego, przedstawionego w postaci komiksu. W rolę fizyka wcielił się Wiktor Korzeniewski - aktor, który co roku przyjeżdża do Reszla i wspólnie z panią Anną Szewczyk oraz z uczniami przygotowuje spektakl teatralny, wystawiany podczas Święta Szkoły.

Wieczorem, po przedstawieniu zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie i zmęczeni całym dniem, udaliśmy się do autokaru.

Wycieczkę z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Będziemy ją dobrze wspominać. Z niecierpliwością czekamy na więcej takich wyjazdów.

Tekst: Agata Haric, Maja Pieniak
Zdjęcia: Organizatorzy

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodatkowe informacje