KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Reszlu

Miło nam poinformować, że wielkim sukcesem zakończyły się etapy szkolne konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Oto wykaz uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Reszlu, którzy już rozpoczęli przygotowania do etapu wojewódzkiego konkursów:

Oddziały gimnazjalne:

język polski

  • Natalia Gajewska z klasy III a G
  • Weronika Rozicka z klasy III c G
  • Michał Petz z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G
  • Błażej Urbanowicz z klasy III a G
  • Klaudia Paliwoda z klasy III c G
  • Gregor Eble z klasy III a G
  • Jakub Baranowski z klasy III a G
  • Marta Koziej z klasy III c G
  • Patrycja Bajińska z klasy III c G
  • Maja Krysińska z klasy III a G
  • Agata Haric z klasy II a G
  • Maja Pieniak z klasy II a G
  • Karolina Romańczuk z klasy II a G

język angielski

  • Weronika Majcher z klasy III a G

język niemiecki

  • Gregor Eble z klasy III a G
  • Patrycja Bajińska z klasy III a G
  • Weronika Rozicka z klasy III c G
  • Maja Pieniak z klasy II a G
  • Amelia Popiołek z klasy II a G

biologia

  • Weronika Majcher z klasy III a G
  • Gregor Eble z klasy III a G

chemia

  • Weronika Majcher z klasy III a G
  • Gregor Eble z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G
  • Błażej Urbanowicz z klasy III a G

fizyka

  • Weronika Majcher z klasy III a G
  • Gregor Eble z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G

historia

  • Jakub Baranowski z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G

wiedza o społeczeństwie

  • Weronika Majcher z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G
  • Piotr Rozicki z klasy III c G

matematyka

  • Gregor Eble z klasy III a G

Oddziały szkoły podstawowej:

język polski

  • Katarzyna Jałoszewska z klasy VII a SP
  • Gabriela Pieniak z klasy VII a SP
  • Olga Nalesińska z klasy VII a SP
  • Karolina Łapińska z klasy VII b SP

język angielski

  • Katarzyna Jałoszewska z klasy VII a

matematyka

  • Magdalena Eble z klasy VI a SP
  • Gabriela Pieniak z klasy VII a SP

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczniom i życzymy powodzenia w zmaganiach o tytuł finalisty i laureata.

Do konkursów uczniów przygotowują panie: Magdalena Baranowska (historia, wiedza o społeczeństwie); Małgorzata Gajo (j. polski); Iwona Krupowicz (j. angielski); Marta Maciorowska (j. niemiecki); Elżbieta Majcher (biologia, chemia); Agnieszka Migus (fizyka); Marta Szachnowicz (matematyka); Jolanta Wasiluk (matematyka); Elżbieta Ziółek (j. polski); Agnieszka Żyła (język polski).

Szkoła Podstawowa nr 3 w Reszlu

Dodatkowe informacje