KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku.

Przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych z SP3 w Reszlu najpierw uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych z tej okazji przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści o misiach - bohaterach powieści, bajek oraz filmów takich jak Kubuś Puchatek, Paddington, Miś Uszatek. Przedszkolaki wypowiadały się na temat misiów, oglądały książki z pluszowymi bohaterami, uczestniczyły w zabawach ze śpiewem oraz zajęciach plastycznych.

W Dniu Misia dzieci przyniosły swojego ulubionego misia, bawiły się swoimi pluszakami, rysowały i tańczyły. Tego dnia przyszedł do przedszkola najprawdziwszy Miś . Dzieci radośnie go przywitały, recytowały Misiowi wiersze i śpiewały piosenki. Wspólnie z Misiem zabawiły się w ,,Starego niedźwiedzia”. Na pożegnanie Miś poczęstował dzieci słodyczami. Przedszkolaki miały okazję skosztować prawdziwego miodu.

To był wspaniały dzień. Dzieci na długo go zapamiętają, bo przecież miś to najukochańsza zabawka z dzieciństwa, powiernik sekretów i pocieszyciel.

Małgorzata Maksymiuk

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje