KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Działania szkolnej biblioteki zauważone przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich, przyłączyliśmy się do „Narodowego Czytania”. Tym razem było to „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Patronat honorowy nad akcją sprawuje Prezydent Polski – Andrzej Duda.

Lektura „Wesela” wprowadziła w przyszłoroczną edycję „Narodowego Czytania”, w czasie której zostaną przypomniane dzieła polskiej literatury traktujące o niepodległości Rzeczypospolitej.

Biblioteka szkolna w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu otrzymała od Prezydenta oraz od jego małżonki podziękowania za współtworzenie tegorocznej odsłony „Narodowego Czytania”, a jednocześnie zostaliśmy zaproszeni do czytania w 2018, w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę.
Pamiątką tegorocznej wspólnej lektury „Wesela” jest jego okolicznościowy egzemplarz.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje