Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Działania szkolnej biblioteki zauważone przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w poprzednich, przyłączyliśmy się do „Narodowego Czytania”. Tym razem było to „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Patronat honorowy nad akcją sprawuje Prezydent Polski – Andrzej Duda.

Lektura „Wesela” wprowadziła w przyszłoroczną edycję „Narodowego Czytania”, w czasie której zostaną przypomniane dzieła polskiej literatury traktujące o niepodległości Rzeczypospolitej.

Biblioteka szkolna w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu otrzymała od Prezydenta oraz od jego małżonki podziękowania za współtworzenie tegorocznej odsłony „Narodowego Czytania”, a jednocześnie zostaliśmy zaproszeni do czytania w 2018, w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę.
Pamiątką tegorocznej wspólnej lektury „Wesela” jest jego okolicznościowy egzemplarz.

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje