KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gwiazdkowy prezent

„Gwiazdkowy prezent” to tytuł kolejnego programu muzycznego, który dnia 05.12.2017 został zaprezentowany przez artystów z Agencji Artystycznej MAT z Olsztyna.

Podczas tego spotkania dzieci z klas 0-III zapoznały się z muzyką do baletu „Dziadek do orzechów” wybitnego kompozytora rosyjskiego – Piotra Czajkowskiego.

Balet to rodzaj widowiska teatralnego, w którym głównym środkiem wyrazu jest taniec, wykonywany przez tancerzy według choreografii z towarzyszeniem muzyki, na tle dekoracji. Słuchacze mogli także zapoznać się z wyglądem i brzmieniem instrumentu dętego drewnianego jakim jest klarnet. Prowadzący koncert muzyczny wprowadził uczestników w świąteczny nastrój i przybliżył wszystkim tradycje i zwyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Na zakończenie odbyły się eliminacje do „Turnieju Wiedzy o Muzyce”, w którym wzięli udział uczniowie klas czwartych. Etap ten wygrały Weronika Dłuska z klasy IVc oraz Daria Kopańska z klasy IVa. Gratulujemy!

Joanna Maksymiuk

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje