Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Zaczarowany świat Alicji

Dnia 18 grudnia br. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu byli w Kętrzynie na przedstawieniu teatralnym pt: „Alicja w Zaczarowanej Krainie”. Spektakl został przygotowany przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Podczas przedstawienia dzieci poznały główną bohaterkę Alicję, która w pogoni za bajecznym i tajemniczym królikiem spotyka zaczarowane postaci i przeżywa niesamowite, magiczne przygody.

Nasi milusińscy z wielką uwagą śledzili przygody bohaterki w tej niezwykłej i cudownej krainie. Aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu, odważnie odpowiadali na zadawane pytania, rozwiązywali różne zagadki.

Dzięki tej sztuce, fascynującej scenografii, grze świateł, barwnym kostiumom, wesołej muzyce oraz humorystycznym dialogom nasi mali widzowie mieli okazję znaleźć się w krainie czarów oraz pełnym wyobraźni i magii świecie.

W tym przedświątecznym czasie dzieci pełne wrażeń i emocji, bezpiecznie wróciły do szkoły.

Tekst: Bożenna Michalak
Foto: Danuta Baten

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje