KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaczarowany świat Alicji

Dnia 18 grudnia br. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu byli w Kętrzynie na przedstawieniu teatralnym pt: „Alicja w Zaczarowanej Krainie”. Spektakl został przygotowany przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Podczas przedstawienia dzieci poznały główną bohaterkę Alicję, która w pogoni za bajecznym i tajemniczym królikiem spotyka zaczarowane postaci i przeżywa niesamowite, magiczne przygody.

Nasi milusińscy z wielką uwagą śledzili przygody bohaterki w tej niezwykłej i cudownej krainie. Aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu, odważnie odpowiadali na zadawane pytania, rozwiązywali różne zagadki.

Dzięki tej sztuce, fascynującej scenografii, grze świateł, barwnym kostiumom, wesołej muzyce oraz humorystycznym dialogom nasi mali widzowie mieli okazję znaleźć się w krainie czarów oraz pełnym wyobraźni i magii świecie.

W tym przedświątecznym czasie dzieci pełne wrażeń i emocji, bezpiecznie wróciły do szkoły.

Tekst: Bożenna Michalak
Foto: Danuta Baten

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje