KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem

Dziś zakończyła się trwająca trzy dni diagnoza wiadomości i umiejętności uczniów klas trzecich rocznika 2002.

We wtorek, 5 grudnia o godz. 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny z części humanistycznej. Gimnazjaliści napisali sprawdzian z historii i wiedzy o społeczeństwie, a następnie z języka polskiego.

W środę, 6 grudnia gimnazjaliści rozwiązywali test przyrodniczy (geografia, chemia, biologia, fizyka), a po przerwie test z matematyki.
7 grudnia odbył się egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zdania co do stopnia trudności zadań testowych każdego bloku były wśród uczniów bardzo podzielone. Wkrótce trzecioklasiści dowiedzą się, jakie wiadomości powinni jeszcze powtórzyć przed egzaminem głównym, który odbędzie się w kwietniu.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Reszlu

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje