KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Jasełka 2017

W przepięknej bożonarodzeniowej scenerii pojawiła się święta rodzina otoczona aniołami, pastuszkami i owieczkami. Do stajenki zawitali też mali Reszelanie oraz myszy i kot, a także policjant, lekarz, murarz i wójt. 

„Wielkie rzeczy uczynił mi" to tytuł przedstawienia jasełkowego, które zostało przygotowane przez dzieci z klas 0-IV, V-VII oraz gimnazjalistów.

W budynku szkoły przy ulicy M. Konopnickiej jasełka można było zobaczyć 21 grudnia 2017r.

Po uroczystym, wprowadzającym w świąteczny nastrój przedstawieniu burmistrz Reszla - M. Janiszewski złożył wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia. Życzył spokojnych, rodzinnych i pełnych radości oraz przede wszystkim bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia, ponieważ przedświąteczne spotkanie było również okazją do podsumowania konkursu plastycznego ogłoszonego przez straż pożarną - nagrodzeni uczniowie otrzymali czujniki wykrywające obecność czadu. Nagrody wręczali strażacy, dyrektor naszej szkoły - E. Szmul oraz burmistrz i wiceburmistrz Reszla.

Czwartkowe przedświąteczne spotkanie uświetnił swoją obecnością również proboszcz parafii, Krzysztof Bumbul.

Podobna uroczystość odbyła się 22 grudnia 2017 w budynku szkoły przy ulicy B. Chrobrego.

Oprócz jasełek i podsumowania konkursu plastycznego miał miejsce koncert kolęd w języku niemieckim i angielskim w wykonaniu uczniów klas V - VII.

W przygotowanie przedstawienia jasełkowego zaangażowane były – siostra Czesława Bezrutczyk, Elżbieta Głowacka, Dorota Choromańska oraz Iwona Michalska. Dzieci do występu tanecznego przygotowali Jolanta Wasilewska oraz Mirosław Bogdanowicz. Dekoracjami zajęła się Dorota Borejko.
Do koncertu kolęd dzieci przygotowały – Magdalena Urbanowicz, Anna Płotast, Marlena Jałoszewska, Iwona Krupowicz i Marta Maciorowska.

Tekst: Dorota Choromańska
Zdjęcia: SP nr 3 w Reszlu

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

Dodatkowe informacje