KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

Bal Przebierańców w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu

Bal Przebierańców jest atrakcją bardzo lubianą i wyczekiwaną przez wszystkie dzieci.

W Oddziałach Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu taki bal odbył się dnia 12 stycznia 2018 roku.

Tego dnia sale wyglądały bajecznie i kolorowo, a przepięknie przebrane przedszkolaki od rana z dumą prezentowały wymyślne stroje. Nieco później miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie uczestnicy balu w barwnym korowodzie przeszli do sali gimnastycznej i rozpoczęła się zabawa.

Na balu wszyscy przebierańcy bawili się świetnie. Z wielką ochotą brali udział we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.

Takiej zabawie towarzyszą niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia. Bal umożliwił wszystkim dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a radość na ich twarzach świadczyła o udanej zabawie.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie dla dzieci pięknych balowych strojów, słodkiego poczęstunku i udział we wspólnej zabawie.

GALERIA ZDJĘĆ

Zofia Naumczuk

Dodatkowe informacje