Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej

Dwa ostatnie dni zajęć przed feriami były dla uczniów klas młodszych oraz przedszkolaków wyjątkowe. Wszystkie grupy zaprosiły do siebie Babcie i Dziadków.

Grupa pani Joanny Maksymiuk oraz klasa pani Joanny Piskosz świętowały osiemnastego stycznia, pozostałe grupy przedszkolne dziewiętnastego stycznia.

Wszyscy postarali się, by był to wyjątkowy dzień dla zaproszonych gości. Klasy zostały przystrojone, dzieci ubrały się elegancko i z niecierpliwością oczekiwały przybycia ważnych gości.

Gdy Babcie i Dziadkowie przybyli, w każdej grupie odbyły się krótkie występy artystyczne, dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki dla swoich najbliższych. Złożyły Dziadkom i Babciom życzenia:

„Dziś dla Babci słońce mamy
I całuski dla Dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa
i piosenki śpiewa wnusia.
Aby Babcia i Dziadunio
w zdrowiu długo żyli
Aby uśmiech dla nas mieli,
w każdej wolnej chwili”.

Następnie goście wspólnie z maluchami spożyli drobny poczęstunek, dzieci pochwaliły się swoimi pracami plastycznymi, wręczyły Babciom i Dziadkom laurki oraz inne upominki.

GALERIA ZDJĘĆ

Joanna Świrkowka

Dodatkowe informacje