Szanowni Państwo,

Aktualnie w Urzędzie Gminy w Reszlu trwają prace nad pozyskaniem środków finansowych z Unii Europejskiej na realizację projektu, którego celem będzie zwiększenie zakresu spraw urzędowych, które będzie można załatwić przez internet.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety, dzięki czemu planowany projekt będzie jak najbardziej zgodny z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Dziękujemy.

WALENTYNKOWA AKCJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Środa 14 II 2018r. była wyjątkowym dniem w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu, a stało się tak za sprawą WALENTYNKOWEJ AKCJI DLA BEZPIECZEŃSTWA.

Podczas trzech godzin lekcyjnych uczniowie byli zapoznawani z podstawami pierwszej pomocy, ostrzegani przed zagrożeniami, które czekają na nich w Internecie, poznali pracę strażaków oraz policjantów. Przypomniane zostały zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole oraz w domu.
W związku z przypadającymi na 14 lutego Walentynkami, w szkole dominował kolor czerwony, a walentynkowi posłańcy dostarczali do odbiorców kartki z życzeniami, jak również z najskrytszymi wyznaniami.

Dzień należał do bardzo udanych dzięki zaangażowaniu wielu osób. Dziękujemy strażakom z KP PSP w Kętrzynie, strażakom z OSP w Reszlu, policjantom z KP w Reszlu , uczniom z klas pożarniczych z ZS im. M. Rataja w Reszlu, Samorządowi Uczniowskiemu z SP nr 3 w Reszlu, a także wszystkim, dzięki którym Walentynki uczniowie spędzili przyjemnie, a jednocześnie pożytecznie.

Tekst i zdjęcia: A. Żyła

GALERIA ZDJĘĆ

Dodatkowe informacje