KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Przeboje pana Jana”

Dnia 14 maja 2018 roku w naszej szkole odbyło się ósme spotkanie z muzyką, zorganizowane przez Agencję Artystyczną MAT z Olsztyna.

Celem spotkania było zapoznanie z postacią Jana Brzechwy oraz z piosenkami do jego wierszy np. „Na straganie”, „Leń”, „Samochwała”, „Kaczka dziwaczka”, „Kłamczucha”. W postaci muzycznej opowieści wcielili się zaproszeni do udziału uczniowie, którzy wspaniale odegrali swoje role. Głównego bohatera grał Szymon Bułak oraz Filip Maksymiuk.

W trakcie spotkania odbył się półfinał Turnieju Wiedzy o Muzyce. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą m.in. na temat twórczości Fryderyka Chopina, pracy lutnika, rodziny instrumentów dętych.

Do finału Turnieju Wiedzy o Muzyce, który odbędzie się w czerwcu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

• Zuzanna Bogusz
• Lucyna Sędecka
• Wojciech Smyk
• Julia Baranowska
• Anna Szczepańska
• Sara Tarnicka

Wszystkim uczniom gratulujemy.

GALERIA ZDJĘĆ

Joanna Piskosz

Dodatkowe informacje