KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

DZIEŃ STRAŻAKA

Z okazji Święta Strażaka dzieci z oddziału przedszkolnego przy SP nr 3 w Reszlu zostały zaproszone do Ochotniczej Straży Pożarnej. Strażacy powitali wszystkich, opowiadali o swojej pracy, o udzielaniu ludziom pomocy w czasie wypadków drogowych, a także zwierzętom w wyjątkowych sytuacjach.

Dzieci były bardzo zainteresowane tematem, zadawały liczne pytania, na które panowie udzielali wyczerpujących odpowiedzi. Przypomnieli dzieciom o sposobach alarmowania i wzywania pomocy. Przedszkolaki również wykazały się sporą wiedzą na temat postępowania w razie niebezpieczeństwa.

Następnie strażacy zaprezentowali sprzęt, w jaki wyposażona jest jednostka. Wielką atrakcją okazały się samochody strażackie, w których dzieci obejrzały kabinę załogi i sprzęt strażacki. Specjalnie dla najmłodszych włączono syreny wozów strażackich. Przedszkolaki skorzystały również z możliwości przymierzenia strażackich hełmów i strojów. Wielka radość sprawiło im zmaganie się z siłą wody tryskającej z węża- mogły poczuć się prawdziwymi strażakami.

Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały strażakom za zaproszenie oraz wręczyły słodki upominek. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

GALERIA ZDJĘĆ

 Małgorzata Maksymiuk

 

 

 

Dodatkowe informacje