KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

CZYTAJ WIĘCEJ

  

RESZELSKI BUDŻET OBYWATELSKI
NA 2019 ROK (RBO 2019)

 Decydujmy razem

 

GŁOSOWANIE 

 


Projekty spełniające wymagania formalne i merytoryczne, zostały ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy w Reszlu www.ugreszel.pl i BIP Gminy Reszel, oraz poddane głosowaniu mieszkańców na karcie do głosowania.

 

Kto może głosować:

 

Mieszkaniec Gminy Reszel posiadający stały lub tymczasowy meldunek, który ukończył 16 rok życia. Karta do głosowania dostępna na stronie internetowej www.ugreszel.pl w zakładce RBO lub w siedzibie Urzędu Gminy w Reszlu - pokój nr 14.

 

Sposób głosowania:

 

  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z kwalifikowanym podpisem elektronicznym;
  • Wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do urny w punkcie Informacji Turystycznej w Urzędzie Gminy w Reszlu;
  • Wypełnienie karty do głosowania i przesłanie listownie na adres Urzędu Gminy w Reszlu.

 

GŁOSOWANIE TRWA DO 24 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

 

Projekty z największą liczbą głosów zostaną przyjęte do realizacji w budżecie Gminy na 2019 rok.

 

Zapraszamy do głosowania!

 

Protokół z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Załącznik nr 1 do Protokółu z posiedzenia Zespołu Koordynującego

Karta do głosowania

GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2018

5 czerwca 2018r. w Warmińsko - Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych przeprowadzonych w szkołach podstawowych oraz w dotychczasowych gimnazjach.

W uroczystości wzięli udział uczniowie posiadający co najmniej dwa tytuły laureata (oddziały gimnazjalne) oraz tytuł laureata i finalisty (szkoły podstawowe), którzy jako najlepsi z najlepszych zostali wyróżnieni przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Wicewojewodę Warmińsko - Mazurskiego Sławomira Sadowskiego okolicznościowymi dyplomami i upominkami.

Nasza szkoła może się w tym roku pochwalić 12 tytułami laureata i 16 tytułami finalisty w oddziałach gimnazjalnych oraz 2 tytułami laureata i 4 tytułami finalisty w oddziałach szkoły podstawowej.

Podczas spotkania w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie szkołę reprezentowali: Weronika Majcher z klasy III a, Gregor Eble z klasy III a oraz Katarzyna Jałoszewska z klasy VII a.

Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty gratulował młodzieży sukcesów, życząc kolejnych podczas dalszej edukacji. Gratulował motywacji w zdobywaniu wiedzy, pasji w dążeniu do niej oraz zaangażowania – zarówno samych uczniów, jak i ich nauczycieli oraz rodziców.

Galę uświetnił występ artystyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku oraz dotychczasowego Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku, oparty na powieści „Chłopi” W.S. Reymonta.

 GALERIA ZDJĘĆ

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Żyła

 

 

 

 

Dodatkowe informacje